top of page

Kde u nás usnete

Užít si u nás venkovské samoty můžete ve třech prostorných apartmánech a ve společenské místnosti, která je i jídelnou.

 

Dva přízemní apartmány, kterým říkáme "modrý" a "červený", mají čtyři plnohodnotná lůžka, ale je možné je snadno rozšířit o přistýlku nebo dětskou postýlku. Podkrovní apartmán má tři plnohodnotná lůžka a jedno dětské. Každý apartmán má svou vlastní koupelnu.

Doporučujeme a osvědčilo se nám společné ubytování třech rodin, které se navzájem znají. Ale není to pravidlem, ani nutností. Využití naší kapacity je samozřejmě na vás a na společné dohodě.

IMG_4680.JPG

Postaráme se o vás s láskou

Znáte ten pocit, když jste na návštěvě nebo na prázdninách u babičky na venkově? Přesně tak se budete cítit u nás. Budete se cítit jako doma. Starat se o vás bude s láskou Paní domácí, pečovat o vás bude, jako byste byli její vlastní. U nás se můžete naprosto uvolnit a nikam nespěchat. Jste v naprostém soukromí mimo civilizaci a obklopeni přírodou, kde si můžete dát na čas a nic neřešit.

A když si budete chtít vyčistit hlavu a protáhnout tělo, můžete jít s Panem domácím nakrmit zvířata nebo si vzít do rukou sekyru, nasekat dříví nebo si vzít hrábě a pohrabat zahradu. Pak vám bude chutnat večeře dvojnásob.

IMG_4703.JPG

Kde budete trávit čas

Čas můžete trávit v okolí statku - na dvorku, v zahradě nebo u rybníka. Prostor v okolí statku je dost velký pro všechny a umožní vám různé druhy zábavy. 
 

Pokud bychom špatně objednali počasí, tak můžete čas trávit ve společenské místnosti u krbových kamen a relaxovat, děti si mohou hrát v dětském koutku.

Na výlety je možné vyrazit pěšky nebo na kolech. Autem je pak možné zajet do blízkých měst, Jindřichův Hradec nebo Telč jsou od nás 20 minut. Dále pak Jihlava, Pelhřimov, Třeboň, vzdálenější České Budějovice nebo Český Krumlov.

bottom of page